Astrolojik danışmanlığı, kişisel haritalarınızın yorum aşamasında kullanabileceğiniz gibi, doğumu gerçekleşen her olayın astrolojik haritası yorumlanır ve gökyüzünden aldığı etkilerden kaynaklı, öngörüleri yorumlanabilir. Bu bir evlilik, anlaşma, kaza anı bile olabilir. Doğum saati, yeri ve tarihinin (gün, ay, yıl) olması bunun için yeterlidir.

Randevu Al

Doğum Haritasından Kişilik Analizi

Danışanın Hayata bakış açısı, karakter analizi, özelliklerinin neyi kapsadığı,nasıl bir yönde olduğu, hayat hangi alanları destekliyor, nerelerde tökezleyebilir, hayatta baskın olduğu yerler neresi,zayıflıkları neler, çevreyle nasıl bir iletişim halinde, nasıl insanları hayatına çekiyor,yaşam hedefleri neler olmalı, bu hedefleri nasıl ulaşabilir, seçimlerini neyi baz alarak yapmalı,yaşam amacı ne,yetenekleri, kapasitesi nasıl daha verimli kullanabilir,aşk ilişkileri,sağlık için dikkat etmesi gereken noktalar, hastalıkları, çocuk açısından haritasının incelenmesi ve onlarla iletişimi. Kısacası Bizi biz Yapacak kaderin önümüze koyabileceği her şey bu haritada.

Doğum Haritasından Yıllık Öngörüler

Bütün yıl boyunca danışanın hangi yaşam alanlarında etkileneceğini, gezegenlerin yaptığı açılar, yıl boyunca etki altında olacağı tutulmaları. Hangi konu başlıklarının hayatlarında hakim olacağını , dikkat etmesi gereken tüm zamansal tarihlerin açılımı.Özellikle merak edilen alan üzerine danışanın isteği ile ayrıca detay verilir ve incelenir.Yaş dönemlerine göre bir analiz elde edilir.Danışanın Elinde haritasına göre kendine özel bireysel takvimi oluşur.

Güneş Dönüşü Haritaları (Solar Return)

Her yıl danışanın doğum gününde çıkarılan özel haritalardır.Kişinin bir yıl boyunca etkileneceği alanlar incelenir ve hedefleri için belirleme yapılabilirken. Gerçekleşebilecek olaylar için tarih ve yönlendirme yapılabilir.Kişinin hayatının bir yıl boyunca hangi merkezde devam edeceği belirlenir.

Soru (Horary) Astroloji

Danışanın bir karar almak adına veya kafasında problem yaşadığı bir soruya evet hayır yanıtı almak üzere Astrologa sorması adına çıkartılan bir yorumla öngörümü haritasıdır bu kişi beni arayacak mı evimiz arabanın satarsam ne olacak arabamı satmalı mıyım gibi sorularla oluşan yorum ve öngörüm yapılmaktadır.

Karmik ve Ezoterik Astroloji Harita Analizi

Geçmiş hatalarımız, yapamadığınız bize sıkıntı olan konuların ruhsal bir bakış açısı ile açıklanması. Evrendeki görevimizin ruh ışını ve kişilik ışının hesaplanarak ayrıntılı bir şekilde açıklanması, derin ve ruhani bir bakış açısı ile anlatılması.

Election Astroloji

Önemli tarih ve kararlar için zaman belirleme: Danışanın Haritası ve gökyüzünde ki oluşumların baz alınarak, en verimli ve uygun zamanı belirlenir.