SemaSidar-72dpi-020

Sema Sidar

Astrolog

E-posta: iletisim@semasidar.com

29 Kasım 1983 saat 14:10 Ankara doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri mezunuyum. Halen Ankara’da yaşamaktayım; içsel bir yolculuğa çıktığım dönemde Astrolojiyle tanıştım ve birçok sorumun cevabına bu şekilde ulaştım. İnsanlara yardımcı olmak, yollarını aydınlatmak amacıyla kendimi bu serüvende buldum.

Astrolog Dinçer Güner‘den temel ve ileri seviyede Astroloji eğitimi aldım; eğitimi başarıyla tamamladım. Yay burcu insanı olarak, eğitimde sınır tanımayan bir istikrarla Naz Bayatlı Hocamdan ‘’Soru Astrolojisi ve Ruhsal Karmik Astroloji’’ eğitimlerime devam ettim. Doğru bilginin ne kadar değerli olduğunu fark ettiğimden beri, astroloji adına hala eğitimlere ve seminerlere devam ediyorum.Sema Sidar Astroloji Ve Kişisel Gelişim Merkezi kurarak bilgilerimi danışanlarım ile paylaşırken. Astrologum.com Astrolog olarak da çalışmaya devam ediyorum.

Enerjinin ve bilinçaltının, astroloji ile kesiştiğinin bilincine sahip biri olarak; Yeşim Kuzu tarafından verilen Thetahealing® Basic DNA Temel Seviye Eğitimi ve Thetahealing® Advanced DNA İleri Seviye Eğitimlerini de aldım. Aslında zihnimizin ve bilinçaltımızın yaşamımızın arşivini tutan çok değerli bir hazine niteliği taşıdığı kanısındayım. Bilinçaltında yer etmiş izleri bulmak, bilinçaltından kaynaklı sorunları çözüme kavuşturmak için de danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Bir yaşam felsefesi haline dönüşen eğitim hayatımı ise, bilgi biriktirerek ve gün geçtikte tazeleme arzusu içinde yaşamaya devam edeceğim…