Teta Frekansı Nedir?
Beynimizin yaydığı frekanslar vardır.
Bunlar;

  • Beta (13–30 Hz),
  • Alfa (8–12 Hz),
  • Theta (4–8 Hz) ve
  • Deltadır (0.1–4 Hz)

Beyin dalgalarını 1924’de keşfeden Alman psikiyatr Hans Berger ile başlayan laboratuar testleri sonucunda beynin alfa, beta, teta ve delta dalgaları diye adlandırılan elektriksel etkinliklerde bulunduğu saptanmıştır.

Beta frekansı bilinçli yaptığımız gün içinde yaydığımız frekansımızdır.

Alfa frekansı uykuya dalmak üzere yaydığımız frekanstır. Kendimizde yaptığımız kuantum çalışmaları ve olumlama telkinlerini bu frekansta bilinçaltımıza kaydederiz.
Yaptığımız her olumlama ve inanç değişikliği için 21 günlük periyotları 3 ay devam ederek bilinçaltımıza kaydedip sonuçları görmeye başlarız. Kişi kendi üzerinde alfa frekansında çalıştığında 3-6 ay arasında yeni inancını bilinçaltında aktif hale getirir.

Teta frekansında ise hemen olur. Teta frekansına derin meditasyon ve uyku hali diyebiliriz. Bu frekans bilinçaltımızın yaydığı frekanstır. Bilinçaltımızda kayıtlı tüm negatif inançları bu frekansta anında değiştirebiliriz.

Randevu Al
ThetaHealing® Nedir?

ThetaHealing® bilinçaltı terapi tekniğidir.
Bilinçaltınızdaki negatif olumsuz kayıtların değiştiği frekans tetada olur

ThetaHealing Tekniğinin Farkı Nedir ?

Benzer tüm tekniklerde olumlama tekniği vardır. Olumlama yaptığınızda gerek hipnoz gerek regresyon olsun, pozitif bir şeyi birkaç defa daha söylediğinizde etkisi oluyor. Bazen de bunun altında negatif bir kalıp varsa onun altından tekrar kökler ortaya çıkıyor ve bunu bozuyorlar. Theta da yaptığımız şey ise kök inanca ulaşıp onu çıkartıp daha verimli bir zemine koymak oluyor. O yüzden olumlamalardan çok daha etkili ve hızlı çalışılmış oluyor.

Danışan Mevcut Sorunun Çözümü ile Beraber Hangi Hangi Hisler Yüklenir?

Yaşamınız boyunca edinmiş olduğunuz negatif ve çekirdek inançlarınızı bedenininzde ve bilinçaltınızda nerelerde depoladığınızı ve bu depoları nasıl boşaltıp yerine pozitif kayıtlarla nasıl doldurabileceğiniz.

Unuttuğunuz yada hiç tatmadığınız duyguları ve hisleri bedene ve bilinçaltına nasıl tanıttıracağınız ve yükleyeceğiniz.

Bedende yaşlanmaya ve yavaşlamaya neden olan gençlik, canlılık kromozomunu yeniden aktif edip onararak bedeni daha genç, daha dinç ve daha zinde bir hale getirerek; zihniniz, ruhunuz, bedeniniz denge ve uyum içinde birbirleriyle işbirliği yapar hale gelir. Hayat amaçlarını daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir.

Genetik olarak almış olduğunuz tüm hastalıkları, şişmanlığı, fakirliği, şanssızlığı, başarısızlığı genlerinizden nasıl değiştireceğinizi; pozitif olanı, sağlıklı olanı nasıl yerleştireceğimiz.

Beyin kimyasallarınızı nasıl dengeleyeceğiniz; şişmanlamaya, parkinsona ve şeker hastalığına neden olan hormonlar ve onları nasıl onaracağınız, dengeleyeceğimiz.

Vücudunuzda ihtiyacınız olmayan radyasyondan, ağır metallerden nasıl arındığı.

Vücudunuzda ihtiyacınızdan fazlası olan parazitleri, bakterileri, virüsleri ve mantarları nasıl temizleme

İstek, dilek ve niyetlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz, nasıl yaratacağınız hissi

Hayatınızı keyifle, aşkla, sevgiyle, mutluluk bolluk ve bereketle paylaşacağınız ruh arkadaşınızı (eş, iş arkadaşı, çocuk, kedi, köpek vb.) hayatınıza nasıl çekeceğinizle ilgili hisler.

Her tür hastalığın, nedenleri ve sağlıkla nasıl yer değiştirileceği.

Daha sonra hastanın problemi çözümlenir, ihtiyacı olduğu konu üzerine.