Astrolojiyle İlgili Bilmek İstediğiniz Her şey!

Biyografi

Astrolog Sema Sidar

29 Kasım 1983 saat 14:10 Ankara doğumluyum. Üniversite eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri mezun olarak tamamladım. İçsel bir yolculuğa çıktığım dönemde Astrolojiyle tanıştım ve birçok sorumun cevabına doğum haritası ile ulaştım. İnsanlara yardımcı olmak, yollarını aydınlatmak amacıyla kendimi bu serüvende buldum.

Çok sevgili hocam Astrolog Dinçer Güner ‘den temel ve ileri seviyede Astroloji eğitimi alarak eğitimi başarıyla tamamladım ve aktif olarak danışmanlık hizmeti vermeye başladım. Yay burcu insanı olarak, eğitimde sınır tanımayan bir istikrarla Naz Bayatlı Hocamdan ‘’Soru Astrolojisi ve Ruhsal Karmik Astroloji’’ eğitimlerime devam ettim. Devamında Onur Güven’den Okült Astroloji eğitimi ile eğitimlerimi sürdürdüm. Doğru bilginin ne kadar değerli olduğunu fark ettiğimden beri, astroloji adına hala eğitimlere ve seminerlere devam ediyorum. Naz Bayatlı hocam ile enerji astroloji eğitimi yine bu yolun devamında bana ışık tuttu. 2015 yılında Sema Sidar Astroloji Ve Kişisel Gelişim Merkezi kurarak bilgilerimi danışanlarım ile paylaşırken. Hem eğitim veriyorum hem de seminerlerle bildiklerimi aktarıyorum.

Enerjinin ve bilinçaltının, astroloji ile kesiştiğinin bilincine sahip biri olarak, bilinçaltı eğitimleri aldım. Ayşem Silifke hocamdan bütünsel şifa eğitimlerini regresyon taçlandırdım. Bilinçaltımızın yaşamımızın arşivini tutan çok değerli bir hazine niteliği taşıdığı kanısındayım. Bilinçaltında yer etmiş izleri bulmak, bilinçaltından kaynaklı sorunları çözüme kavuşturmak için de danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekteyim.

Kariyerimin ilerleyen sürecinde sembol okuma sanatı olan tarotun gizemli dünyası beni kendine çekince yine bu yolda da başarılı hocalardan eğitim alarak danışmanlık hizmeti ve tarot eğitimlerimi devam etmekteyim. Şu an hali hazırda aile dizilimi eğitimime devam etmekteyim. Tüm verdiğim danışmanlıkları baz alarak beni en iyi tanımlayan kelime Spiritüel yön gösterici olur sanırım.

Son olarak; Bir yaşam felsefesi haline dönüşen eğitim hayatımı ise, bilgi biriktirerek ve gün geçtikte tazeleme arzusu içinde yaşamaya devam edeceğim…