Astrolojiyle İlgili Bilmek İstediğiniz Her şey!

Genel Doğum Haritası Danışmanlığı

Doğum bilgilerinizin ışığında (Gün/Ay/Yıl/Doğum Saati/Doğum Yeri) hayata dair her konuda (aşk, ilişkiler, evlilik, sağlık, çocuk, hayata geliş amacınız) size yol haritası sunar. Hayattaki potansiyelinizi nasıl daha verimli kullanabileceğinizi söylerken 1 yıllık öngörü içeren bilimsel bir çalışmadır. Doğduğunuz andaki gezegenlerin konumu incelenerek çıkarılan haritada zamanı iyi yönetmeniz sağlanır. Danışmanlık yaklaşık 1 saat sürerken devam eden 1 ay boyunca soru sorma hakkına sahip olursunuz. Görüşmelerimiz birebir olmakla beraber yaptığımız görüşmenin ses kaydını sizinle paylaşıyorum.

Yıllık Doğum Haritası Danışmanlığı:

Danışana doğum bilgileri ışığında (Gün/Ay/Yıl/Doğum Saati/Doğum Yeri) sadece bir yıllık öngörü verilir. 1 Yıl içinde onu bekleyen önemli gelişmeler; kariyer, aşk, iş, sağlık konusunda yol gösterilir. Hangi tarihlerde neler olabilir? Şanslı zamanları, dikkat etmesi gereken dönemler, yıl içindeki Retrolar, tutulmalar, Güneş Dönüşü haritası, transitler, ilerletilmiş harita yorumunu yaparken, aklınıza takılan soruları da sorabilirsiniz. Görüşmelerimiz bire bir olup, danışmanlığın ses kaydını sizinle paylaşıyorum.

Sinastri İlişki Haritası Danışmanlığı

Aşk, evlilik ve ikili ilişkiler için uyumunuzu yorumlayan astroloji danışmanlığıdır. Çiftler, ortaklıklar için bu danışmanlık hizmeti uygundur. Kişilerin ilk önce kendi haritalarındaki ilişki potansiyelleri anlatılır. Hayata karşı nasıl bir bakış açısına sahipler, ilişki içerisindeki davranışları yorumlanır. Devamında birbirilerini nasıl görüyorlar, birliktelik neler getirir, ilişki için kritik zamanlar nelerdir bu soruları ve daha fazlasını tüm göstergelerle yorumlarken, ilişkinin Composit haritasını çıkartıyoruz. Kişilerin doğum bilgilerinin tam olması gerekli (Gün/Ay/Yıl/Doğum Saati/Doğum Yeri). Görüşmelerimiz bire bir olup, danışmanlığın ses kaydını sizinle paylaşıyorum.

Horary Tek Soru Danışmanlığı

Kafanıza takılan sadece Evet/ Hayır yanıtı alabileceğiniz sorular için alabileceğiniz bir danışmanlıktır. Astroloğun soruyu aldığı ana göre çıkartılan haritadır. Her konuda soru sorabilirsiniz. Tek soru için harita açılırken, sizin de soruyu kafanızda net olarak içselleştirerek belirlemeniz gerekmektedir. Görüşmelerimiz bire bir olup, danışmanlığın ses kaydını sizinle paylaşıyorum. Rektifikasyon / Doğum saati bulma çalışması Danışanın doğum saati net olmadığı zaman hayatındaki önemli tarihlerle birlikte doğum saatinin hesaplanmasına Rektifikasyon adı verilmektedir. Doğum gününüz de belli değilse bu çalışma yapılamamaktadır. Doğum saatinizin de belli bir aralıkta bilinmesi gerek ör: 14:00-16:00 arası gibi …

Yazıyı Paylaş