Astrolojiyle İlgili Bilmek İstediğiniz Her şey!

1 Aralık 2023 Cuma

Koçlar ve yükselen Koçlar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Aralık ayında öne çıkacak konu başlıkları, yolculuklar ve ailevi konular olacak. Kendinizi bir yandan geliştirmek isterken, ev düzeniniz ve aile ile ilgili olan konularda takılabilirsiniz. Evinizi değiştirebilir, evinizin içinde mecburi tadilatlar yapmak zorunda kalabilirsiniz ki özellikle ısınma ile ilgili problemleri çözmeniz gereken hatta belki sizi bu konuda zorlayacak harcamalar yapabilirsiniz. Kariyerle ilgili konularda daha durağan bir ay sizin için. Ocak için yeni planlamalar yapabilir ve bu yönde kendinizi geliştirecek bir eğitime dahil olabilirsiniz. İlişkilerde ise özellikle ayın 10-11 ve 12’si size kırılma yaşatırken, maddi konular çok öne çıkacak. Parayla ilgili süreçler ilişkiniz de karar almaya ya da ciddi konuşmalar yapmanıza sebebiyet verebilir. Burada yapıcı davranmanızı tavsiye ederim. Son olarak beklediğiniz para kaynakları varsa, gökyüzü 20’si itibari ile yanınızda olacak.

Boğalar ve yükselen Boğalar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Bu ay ana konunuz maddiyatla ilgili kendinizi güvence altına almak olacak. Parayla ilgili yatırımlar yapabilir, para kaynaklarınızı arttırmaya yönelik ikinci bir iş durumunu gündeme getirebilirsiniz. Maddi konular sizi harekete geçirecek. Diğer yandan şehir içi trafiğiniz oldukça aktifken, uzun zamandır görmediğiniz insanları görmek için bol bol yolculuk yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular özellikle 23 Aralık ve sonrasındaki bir haftalık dönemde öne çıkarken, ilişkilerde ise muazzam bir ay her alanda aşkı hayatınıza alabileceksiniz. 8,9 ve 10 Aralık ‘ta tanışacağınız insanlarla uzun vadeli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk adına bir den fazla insan hayatınıza girmek isteyebilir. Ayrıca ortaklıklar içinde destekleyici bir ay.

İkizler ve yükselen İkizler:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Öncelikle hem zekanızı kullanabileceksiniz hem de yeni para kaynakları oluşturabileceksiniz. Özetle her konuda çok güzel etkilere sahipsiniz. Ayın başlangıcında ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konularda ne istediğinizi anlayacak. Buna göre bir ilişkinin içinde yer alacaksınız. Gideceğiniz yolculuklar size yeni bir ilişkinin kapısını açarken, maddi anlamda da aileden gelecek desteklere aralık ayı vurgu yapıyor. Beklediğiniz maddi kaynaklar varsa, miras gibi aileden ve eşten gelecek parasal destek bu ay tam zamanı. Ayın yirmisinden sonra her an bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Aşk adına ayın ilk 15 günü hareketli iken ayın on sonu 15 günü daha çok iş ortamı ile ilgili konulara yöneleceksiniz. Dip not, iş yerindeki bayan figürlerine biraz dikkat etmenizi özelinizi çok anlatmamanızı tavsiye ederim.

Yengeçler ve yükselen Yengeçler:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Bu ay sağlıkla ilgili konularda kendinize dikkat etmelisiniz. Rutin kontrollerinizi gerçekleştirmek ve diyete spora başlamak için imkan yaratmanız gerekebilir. Kendinize bakmanız gereken bir kapanış ayı olacak. Aralık ayının sizin en önemli konusu ise burcunuzda gerçekleşen dolunaydan kaynaklı olarak duygusal durumunuzu yönetme ve artık eski ile ilgili bağınızı kesip tamamen, yeni bir döneme başlamak. Bu yüzden evinizde kullanmadığınız eşyalardan tutun da kendi hayatınızda size fayda sağlamayacak ilişkilere kadar her şeyi temizleme dönemindesiniz. Aşkta ise muazzam etkiler var. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik adına ve yine hobilerinizden para kazanmak adına güzel zamanlar. Bir de doğurganlığınızın yüksek olduğu bir ay eğer çocukla ilgili bir isteğiniz yoksa önlem almayı kesinlikle unutmamalısınız.

Aslanlar ve yükselen Aslanlar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Bu ay yer değiştirebilir, taşınabilir, ev değişikliği yapabilirsiniz. Hatta böyle kısa süreli bir yolculukta farklı bir yerde ev kiralama durumunuz oluşabilir. Farklı bir lokasyonda kalabilirsiniz. Evle ilgili konularda kısa süreli bir değişiklik var. Diğer taraftan aşk adına da muazzam bir ay olacak sizin için. Ayın ilk on günü ilişkiler adına kendinizi çok motive hissedeceksiniz ve görünürlüğünüz çok yüksek. Tamamen aslan enerjinizi hayatınıza yansıtabileceksiniz. Parladığınız bir ay. Ayın ikinci yarısı ise biraz daha içe dönüş dönemi olacak. Korkularınızla yüzleşecek ve özellikle sağlıkla ilgili konularda mide ve göğüsle ilgili rahatsızlıklardan kaynaklı tetkiklerinizi yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Bir de nakit para akışı önemli olacak. Ailenizin yatırımlarını değerlendirebilirsiniz. İkinci bir iş gündeme gelebilir.

Başaklar ve yükselen Başaklar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Bu ay sizin için duygularınızı yönetmeniz gereken kime ne kadar yapıcı olmanız gerektiğini anlayacağınız bir ay olacak. Yılı kapatırken ayın ilk 15 günü aileden başka sizi sarıp sarmalayan insanların olmadığı gerçeğiyle yüzleşebilir, ruhen yorulabilirsiniz. Ayrıca çok evde kalmak istemez iken gezecek enerjiyi de bulmak için çevrenizden destek alacaksınız Ayın ikinci yarısında yeni çevreler, yeni insanlar ayın ilk yarısında yaşadığınız kapalı enerjinin açılmasını sağlayacak. Tanışacağınız yeni insanlar size çok fazla getiri sağlayabilir. Aşk adına değil ama sosyallik adına önemli zamanlar. Bu ay tanışacağınız bir insanla Ocak ayında bir ilişkiniz başlayabilir. Kariyer atılımlarınız ise Şubat ayında meyvesini verebilir.

Teraziler ve yükselen Teraziler:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Çok fazla seyahat edeceğiniz, yeni fikirleri hayatınıza geçireceğiniz bir kapanış ayı olacak. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle daha haşır neşir olurken, eğer onlar başka şehirde yaşıyorsa ziyaret edebilirsiniz. Ya da onlar sizi ziyarete gelebilir. Yolculuk adına dediğim gibi hareketli bir ay. Ayın on beşinden sonra kariyerle ilgili konular çok öne çıkarken, stratejik olmak üstlerinizden belki emir alarak, onların tarafını seçerek ilerlemelisiniz. Maddi konularda da çok verimli bir ay özellikle bayan arkadaşlarınızın desteğiyle yüksek gelirler elde edebilir para kaynaklarınızı güncelleyebilirsiniz. İlişkilerde ise belki gittiğiniz yerlerde tanışacağınız insanlarla kısa süreli flörtler olabilir ama uzun süreli bir ilişki için çok destekleyici bir ay değil sizin adınıza, daha çok işle ilgili süreçleri ve kendinizi merkeze çekeceğiniz etkiler var.

Akrepler ve yükselen Akrepler:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Sizin için para kazanma, aşkı hayatınıza çekme ve yatırım yapmak için dolu dolu enerjiler var. Sadece ayın ilk 15 günü harekete geçmek, konfor alanından çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında ise yine yolculuk yapmanız gerektiğinde, kesinlikle geri planda kalmamalısınız. Ben buradayım demeniz gerekli. Diğer taraftan Venüs burcunuz da olacak ay boyunca ve bu size çok iyi gelecek. Hem ikili ilişkiler hem maddi kaynaklarınız için. Ayrıca sezgileriniz her yere kesinlikle ve kesinlikle dinlemeniz gereken ve bu yolda ilerlemelisiniz durmadan hep gelecek odaklı hamleler size kazanç sağlayacak.

Yaylar ve yükselen Yaylar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Ayın ilk 15 günü sizin için muazzam etkilere sahip, ben buradayım diyebileceğiniz ve enerjinizle 2024’e hazırlayacağınız oluşumlar var. Fakat harekete geçmek ve öfke kontrolünüzü yönetmek çok önemli. Acele karar vermeden ilerlemelisiniz. Diğer taraftan aşk adına biraz vasat bir ay çok fazla sosyalleşirken istediğiniz insanın tam olarak hayatınıza gelmesi ile ilgili destek yok. Daha bireysel ilerlemeniz gereken etkiler var. Ayın son 15 gün ise parasal kaynaklarınızı revize edecek ve özellikle beklediğiniz paraları tahsil edeceksiniz. Son olarak hastalık olarak biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Genital bölge rahatsızlıkları ve hormonal rahatsızlıkları dengeye oturtmak için doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Yılı kapatırken kendinizi daha çok nadasa çektiğiniz daha verimli nasıl olabilirim, diye düşünürken kendinizi sorguladığınız bir ay olacak. Ayın yirmisinden sonra Güneş’in burcunuza geçmesi ile daha rahat ilerleyebileceksiniz. O zamana kadar biraz daha belirttiğim gibi iç dönüş zamanı. Ayın ikinci yarısında ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler çok öne çıkacak. Ailenizin bu konuda baskısı olabilir. Onların baskısını yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi kurallarınızı hayatınıza oturtmanızı tavsiye ederim. Aşk adına dediğim gibi ayın son 15 günü destekleyici olurken, kalabalık gruplardaki söylemleriniz konuşmalarınız ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz açıklar konusunda daha stratejik olmanızı tavsiye ederim. Yeni insanlar tanıyabilir ve bunlarla uzun soluklu ilişkiler oluşturabilirsiniz.

Kovalar ve yükselen Kovalar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Muazzam bir yıl kapanışını yapacaksınız. Ayın başları sizin için bu enerji desteklerken, seyahatler yurtdışı bağlantılı işler, uzun yolculukların size getirisi muazzam olacak. Diğer taraftan kalabalık gruplarla harekete geçeceğiniz etkiler varken, geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirme adına güzel bir kapanış ayı olacak. Diğer taraftan sağlıkla ilgili konularda mideniz oldukça hassas yeme düzeninizi iyi oturtmalı, sağlıklı gıdalarla beslenmelisiniz. Beslenmeniz motivasyon kaynağınızı oluşturacak bir etkiye sahip olacak. Aşk adına değil ama iş adına verimli bir ay. Hayatınızda yeni birisi gelirse de iş odaklı ortamlardan gelebilir. Mevcut ilişkiniz de ise yine partnerinizin işi ile ilgili konular ilişkinizde karar almanıza sebebiyet verebilir. Bu pozitif anlamda hatta bu konuyla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız çözümleye bileceksiniz.

Balıklar ve yükselen Balıklar:

2023 kapatırken sizin için çok güzel bir ay olmasını diliyorum. Kariyer adına minimum beklenti maksimum verimli bir Aralık ayı başlangıcı olacak. Yılı kapatırken iş odaklı olmanız ve bu konuda sağlam adımlar atmanız önemli ki ayın ikinci yarısında bu konuda size çevrenizdeki insanlar destek olurken, partnerinizle de ortak bir iş girişimde yer alabilirsiniz. Diğer taraftan aşk adına özellikle gideceğiniz yolculuklar katılacağınız bir eğitim size beklediğiniz bir aşkı getirebilir. Hatta uzun süreli bir aşka başlayabilirsiniz. Bu arada bu ay boyunca sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Kendinize bir yoldaş olarak iç alabilirsiniz. Ayın ikinci döneminde biraz daha eğitim ve yurt dışı odaklı hamleler yapabilirsiniz. Yabancı diliniz geliştirmek ve özellikle bunun üzerine çalışmak istiyorsanız. Yılın kapanışı sizin için çok destekleyeceği.